Alo Elektrik Arıza

Çekmeköy, Ümraniye, Ataşehir, Sancaktepe bölgeleri başta olmak üzere İstanbul Anadolu Yakasında konusunda uzman ekibiyle hizmet veren Alo Elektrik Arıza faaliyetine başladı.

Alo Elektrik Arıza
Yorum (0)     Bu haber 14626 kez okundu
04.01.2017 10:36:48

Kış geldi elektrik kesintileri ise artık vatandaşı zor durumda bırakmaya başladı. Yeraltı çalışmaları ve havaların soğuk olması itibariyle çalışan klima ve ısıtıcılar devreye girdiğinde elektrik kesintileri kaçınılmaz oluyor.

Bununla birlikte elektronik cihazlar başta olmak üzere gerek işyerleri gerekse evlerde elektrik arızaları ile herkes karşı karşıya geliyor. İşte bu anlamda hızlı bir servis ağı bulunan ve konusunda uzman tecrübeli bir ekibi bulunan Alo Elektrik Arıza firması vatandaşın mağduriyetini yerinde çözüyor.

BİZE ULAŞMAK İÇİN BİR ALO YETER

Alo Elektirik Arıza, firma kurucusu Suat Özbek “Uzun yıllar elektrik sektöründe bir çok başarılı çalışmalara firma olarak imza attık. Taahhüt işleri başta olmak üzere otel, site, sanayi vb. projelere de uzun yıllar tecrübe kazandık. Eşim ile birlikte kurmuş olduğumuz Alo Elektrik Arıza firmamız İstanbul Anadolu yakasında “Bize ulaşmak için bir Alo yeter “ sloganı ile konusunda uzman ekibimizle çalışmaya başladık” dedi.

 

abortion pill ru486 the cost of an abortion abortion facts pro life


Bu haber 14626 kez görütülendi


Etiketler :Alo Elektrik Arıza

Yorumlar

Ad Soyad
 
Email
 
Yorum
 
6+6=?
 

En Çok Okunan
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay