Belediye Başkanları Beykoz'da Bir Araya Geldi

İstanbul Anadolu Yakası Belediye Başkanları, Aralık ayı toplantısı Beykoz Başkanı Yücel Çelikbilek’in ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Belediye Başkanları Beykoz'da Bir Araya Geldi
Yorum (0)     Bu haber 13729 kez okundu
08.12.2016 10:47:40

Düzenlenen koordinasyon toplantısında Anadolu Yakası Belediye Başkanları, gerçekleştirdikleri hizmetler ve projeleri hakkında bilgi aktarıp, fikir alışverişinde bulundu. Belediyeler arasında işbirliği, koordinasyon, yardımlaşmayı sağlamak ve kent hizmetlerine ortak akılla modern ve kalıcı çözümler masaya yatırıldı.

Anadolu Yakası Belediye başkanları toplantısına, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek,Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin ve Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin katıldı.

Belediye başkanlarının farklı belediye hizmetleri konusunda istişarelerinin yapıldığı, ortak sorunların ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü  toplantıda aynı zamanda yerel yönetim alanındaki yeni gelişmeler de ele alındı. 

acetazolamide mipnet.dk acetazolamide symptoms


Bu haber 13729 kez görütülendi


Yorumlar

Ad Soyad
 
Email
 
Yorum
 
7+7=?
 

En Çok Okunan
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay