Çekmeköy Belediyesi Heyetinden Iğdır’a Ziyaret

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın görevlendirdiği heyet, kayyum atanan, Iğdır Tuzluca ve Hoşhaber Belediyelerini ziyaret etti.

Çekmeköy Belediyesi Heyetinden Iğdır’a Ziyaret
Yorum (0)     Bu haber 12730 kez okundu
30.12.2016 09:16:33

Çekmeköy Belediyesi,  kayyum ataması yapılan Iğdır ili Tuzluca ve Hoşhaber İlçeleri ile kardeş belediye oldu. Kardeş belediyelere ilk ziyareti Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ‘ın bizzat görevlendirdiği  heyet yaptı. Heyette Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcıları Şahmettin Yüksel ve Ahmet Epli, Özel Kalem Müdürü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü, Destek Hizmetleri Müdürü ve Fen İşleri Şefi  yer aldı.

Iğdır’da ilk olarak Iğdır Valisi Ahmet Turgay Alpman’ı ziyaret eden heyet, daha sonra Hoşhaber Beldesi’ne Kayyum olarak atanan Vali Yardımcısı Bilgehan Karanfil’i ziyaret etti. Hoşhaber Beldesi’nde Şehit Başkomiser Mehmet Parlak Ortaokulu ve Anaokulu’nu ziyaret eden heyet çocuklara hediyeler verdi ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

Tuzluca Belediyesi Başkanı ve Kaymakamı İbrahim Civelek’i ziyaret eden Çekmeköy Belediyesi heyeti, daha sonra ilçede kısa bir gezinti  yaptı ve yapılan yatırımlar ile ilgili bilgiler aldı. Çekmeköy Belediyesi Kardeş belediyeleri olan Hoşhaber Belde Belediyesi ve Tuzluca Belediyesi ziyaretlerinde eksikleri belirledi ve sorunları yerinde tespit etti. Çekmeköy Belediyesi; yapılması gerekenleri tek tek not alan heyetin hazırladıkları rapor çerçevesinde bölgede ki çalışmalara destek verecek.

Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Şahmettin Yüksel ziyaret sonrasında kendilerini ziyaretler sırasında yalnız bırakmayan askerlere çikolata ikram etti.Bu haber 12730 kez görütülendi


Yorumlar

Ad Soyad
 
Email
 
Yorum
 
2+2=?
 

En Çok Okunan
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay