Çekmeköy'de Doğalgaz, Elektrik saatlerce kesik

Çekmeköy'de Doğalgaz, Elektrik saatlerce kesik. Vatandaşlar isyanda.. Ülke genelinde yoğun kar yağışı etkisini gösterdiği şu günlerde İstanbul'da kar yağışına saatler kala Çekmeköy'de Doğalgaz ve Elektrik kesildi.

Çekmeköy'de Doğalgaz, Elektrik saatlerce kesik
Yorum (0)     Bu haber 71013 kez okundu
29.12.2016 17:36:48

Çekmeköy'de vatandaşların Perşembe günü kara günü oldu. Evlerinde karanlıkta saatlerce bekleyen vatandaşlar elektriğin geldiğine sevinmeden Doğalgazın kesildiğini görünce bir şok daha yaşadı. Yetkililer tarafından tam olarak ne zaman geleceği noktasında ciddi bir açıklama bekleyen Çekmeköy halkının gözleri yollarda elleri ise telefonda takılı kaldı.

MUM IŞIGINA HESRET KALDIK

Yetkililerden tam olarak net bir açıklama bulamayan Çekmeköy halkı mum almak için bakkal ve marketlere koştular. Bir çok bakkal ve markette mumda bulamayan bir çok vatandaş yetkililere tepki gösteriyorlar... 

BİR FATURA ÖDEMEZ İSEK HEMEN KESMESİNİ BİLİYORSUNUZ

Bir çok vatandaş AYEDAŞ ve İĞDAŞ'a bir fatura ödemediğimiz zaman gelip kesmesini saati sökmesini biliyorsunuz. Nerede sisin kurumsallığınız millet ver yansın ediyor. Kara kışın kapıya dayandığı Perşembe günü İstanbul'da olduğu gibi Çekmeköy'de de kara gün oldu. 

Çekmeköy Haber

i had an abortion why abortion should be legal abortion in new york


Bu haber 71013 kez görütülendi


Yorumlar

Ad Soyad
 
Email
 
Yorum
 
5+5=?
 

En Çok Okunan
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay