Hasar Değer Kaybı Mağduriyetleri Gidermeye Devam Ediyor

Çekmeköy’de Oto kiralama rent a car sektöründe faaliyette bulunan Ercan Görken Lider Oto Kiralama Hasar Değer Kaybı mağduriyetlerini gidermek için deneyim ve bilgi önemli ifadelerinde bulundu.

Hasar Değer Kaybı Mağduriyetleri Gidermeye Devam Ediyor
Yorum (0)     Bu haber 34602 kez okundu
18.10.2016 17:49:52

2016 yılı Şubat ayında kurulan ve faaliyetlerine başlayan, 9 aylık gibi kısa bir sürede 2500 müşteriye ulaşan Hasar Değer Kaybı firması olarak trafik kazası sonucunda uğranılan mağduriyetleri gidermeye devam diyoruz diyen Ercan Görken “önemli olan haklı olduğu durumda zamanında gerekli yasal süreci başlatmak ve sonrasında takip etmek” dedi.

Hasar Değer Kaybı Konusunda Çok Bilgi Kirliliği Var

Hasar değer kaybı firması yönetim kurulu başkanı Ercan Görken “ Hasar değer kaybı sektörde kısa bir sürede kendinden söz ettirmeye başladı ama çok bilgi kirliliğini de beraberinde getirdi. 2500 kaza yapan ve bize müracaat eden araç sahiplerinin gerekli kaza raporlarını incelediğimizde araç sahiplerinin kulaktan dolma birçok kirli bilgiye sahip olduklarını konusunda uzman çalışma arkadaşlarımızın anlamaları fazla bir zaman almıyor. Burada önemli olan her kazaya karışan bir araç sahibinin haklı veya haksız olduğunun dışında aracında bir hasar değerinin olup olmadığına dikkat etmek gerek” dedi.

Geçmiş yıllara göre 3 katı müracaat var

Geçmiş yıllara nazaran neredeyse 3 katı müracaat olması sebebiyle bir aracın hasar değer kaybı olup olmadığının süreci ise 4 ile 6 ay arası sürmekte. Firma olarak araç sahiplerinin bu tarz mağduriyetlerini gidermelerinde danışmanlık firmalarının konusunda uzmanlar çalışarak gerekli yasal süreci takip etmeleri vatandaşın mağduriyetinide kısa sürede gidermiş oluyor. Sektörde 2500’e yakın hasar değer kaybı müracaatın 400’e yakın bir dosyanın sonuçlandığını gördüğümüzde geçen yıllara oranla artık mağdur olan araç sahiplerinin sayısının 3 katı fazla olduğunu da görmüş oluyoruz” dedi.  

 

cialis coupon free achrom.be cialis discount coupons
articles on abortion pill different types of abortion pill abortion price
pros and cons of abortion medication abortion pill free abortion pill
flagyl vademecum floridafriendlyplants.com flagyl 500 mg


Bu haber 34602 kez görütülendi


Yorumlar

Ad Soyad
 
Email
 
Yorum
 
0+0=?
 

En Çok Okunan
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay