Korkut Özdemir , Türkiye'de Avrupa standartlarında peyzaj projeleri yapılıyor

Çekmeköy, İstanbul ve Ülke genelinde birçok kentsel dönüşüm ve peyzaj projelerine imza atan Korkut Özdemir , kentlerin kaliteli peyzaj projeleri ile nefes alabildiğinden bahsetti .

Korkut Özdemir , Türkiye'de Avrupa standartlarında peyzaj projeleri yapılıyor
Yorum (0)     Bu haber 11356 kez okundu
31.12.2016 09:27:44
Peyzaj uygulamalarının , kentlerin  gelişmişlik düzeyinin bir aynası olduğunu anlatan Korkut Özdemir ,  insanların kaliteli tasarlanmış kent parklarında vakit geçirmekten keyif aldığını , bunun içinde belediyelere çok büyük görev düştüğünü söyledi.
 
KALIPLAŞMIŞ PROJELERDEN UZAK DURMAMIZ GEREK
 
Önceki yıllarda belediyelerin,  kalıplaşmış projelerden yapar iken son yıllarda  başarılı   peyzaj mimarları ile standart olmayan projeler ürettiğini görmek mümkün diyen Korkut Özdemir "Önemli olan kalıplaşmış projelerden uzak durarak yeni fikir ve tasarımlarla proje uygulamaları yapmamız gerek" dedi.
 
TÜRKİYE'DE ÇOK BAŞARILI YETİŞMİŞ DEĞERLERİMİZ VAR 
 
Türkiye'de çok başarılı peyzaj mimarlarının yetiştiğini anlatan Korkut Özdemir  , Ülkemizde   Avrupa'daki   Üniversitelerle aynı düzeyde eğitim verildiğini , her geçen gün de Üniversitelerimizde  peyzaj mimarlığı bölümüne verilen önemin arttığını söyledi . Fidancılık sektöründe de ciddi bir gelişme olduğunu , İtalya'da üretilen bir çok türün , Türkiye'nin iklim koşullarında yetiştirebildiğini  söyleyen Korkut Özdemir , Ülkemizde bitki türlerindeki kalite çok arttı. Üreticilerimiz çok başarılı sonuçlar alıyor" ifadelerinde bulundu. 
 
2017 ÜLKEMİZDAHA GÜÇLÜ OLACAK
 
Korkut Özdemir, "2017 yılında Ülkemiz daha güçlü olacak. Çünkü gerçekten çok başarılı projeler Ülkemizde yerini alıyor. Allah devletimize, milletimize zeval vermesin. Her ne kadar 2016 yılı içinde hain saldırılar sonucu canımız yanmış moralimiz bozulmuş olsa da Ülke olarak dosta güven düşmana korku vermeye devam ediyoruz. Çünkü bizler bu ülkeyi kolay kazanmadık.Hiç bir güç bizi karamsar yapamaz. Bizler iş dünyasında güçlü kalacağız ve üreteceğiz. Türkiye İnşaat sektörü başta olmak üzere her sektörde Avrupa'ya 2017 yılında ders vermeye devam edecek" dedi. 
abortion pill ru486 how abortions work abortion facts pro life


Bu haber 11356 kez görütülendi


Etiketler :korkut özdemir

Yorumlar

Ad Soyad
 
Email
 
Yorum
 
6+6=?
 

En Çok Okunan
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay