Mehmet Birtek, PTT Nostaljiyi Yaşatmaya Devam Ediyor

Çekmeköy PTT Müdürlüğüne ziyarette bulunan Mehmet Birtek, yılbaşlarında insanların uzaktaki yakınlarıyla tebrik kartıyla iletişim kurma geleneğini yaşatmak için başlattığı "nostaljik kart" uygulamasını yılbaşında da sürdürüyor.

Mehmet Birtek, PTT Nostaljiyi Yaşatmaya Devam Ediyor
Yorum (0)     Bu haber 17190 kez okundu
29.12.2016 11:57:57

"Nostaljik kart" uygulaması kapsamında PTT şubelerinde, vatandaşlara ücretsiz olarak temin edilebilen tebrik kartları ile uzaktaki sevdiklerinin yeni yıllarını içten dileklerle kutlama imkânı sunuldu. PTT şubelerinden aldıkları kartları vatandaşlar 65 kuruş gönderim ücretiyle sevdiklerine ulaştırabiliyor.

PTT OLARAK KARTLAR BİZDEN GÖNDERMEK SİZDEN

Anadolu Yakası PTT Başmüdür Yardımcısı Mehmet Birtek” Bir geleneği yaşatıyoruz. Teknolojinin gelişmesi ile beraber iletişim araçları gelişti çoğaldı. Artık geçmiş alışkanlıklar yerine farklı alışkanlıklar getirdi. Biz PTT olarak tebrik kartı geleneğini yaşatmak için çeşitli uygulamalar yapıyoruz. Ülke genelinde bu sene de tebrik karlarını vatandaşlara ücretsiz müdürlüklerimiz dağıtıyor. 2017 yılına özel ücretsiz tebrik kartlarını vatandaşlarımız almayı unutmasınlar. Sevdiklerinize nostaljik bir sürpriz yapmak için en güzel fırsat olduğunu düşünüyoruz. Kartlar bizden göndermek ise sizden. “ dedi.

2017 YILI SEVGİ VE KARDEŞLİK YILI OLSUN

Çekmeköy PTT Müdürlüğüne ziyarette bulunan Anadolu Yakası PTT Başmüdür Yardımcısı Mehmet Birtek "Yeni yıl geldiğinde sevdiklerimize tebrik kartı göndermek için sıraya giriyorduk.O yılları çok özledik. Postacının elinde tebrik kartları ile adresleri dolaştığında ve kapımızı çalarak bir tebrik zarfı ulaştırdığında mutluluktan gözlerimiz parıldardı. Biz millet olarak vefanın ne olduğunu çok iyibiliriz. Türk milletinin gönlünde ayrı bir yeri olan Anadolunun ücra köşelerinde dahi millete hizmetin önemine değer veren bir anlayışla hizmetimize devam ediyoruz.2017 yılının ülkemize, milletimize ve vatanımıza mutluluk, kardeşlik getirmesini dilerim" dedi. 

 
abortion clinics san diego baby abortion story where can i buy the abortion pill
i had an abortion early pregnancy abortion methods abortion in new york


Bu haber 17190 kez görütülendi


Yorumlar

Ad Soyad
 
Email
 
Yorum
 
3+3=?
 

En Çok Okunan
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay