Mimar Sinan İmam Hatip Ortaokulundan muhteşem bir proje

Çekmeköy Mimar Sinan İmam Hatip Ortaokulu öğrencilere matematik dersine alıştırmayı amaçlayan Matematik Sokağı ve Bir Başkadır Benim Memleketim konulu 24 Sınıf 24 İl Proje Sergisi’nin açılışını gerçekleştirdi.

Mimar Sinan İmam Hatip Ortaokulundan muhteşem bir proje
Yorum (0)     Bu haber 21854 kez okundu
02.01.2017 18:34:31
Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aktaş, Türk Kızılayı Çekmeköy Şube Başkanı Abdulselam Zurel ile birçok eğitimcinin katıldığı programa olan yoğun ilgi dolayısıyla teşekkür eden Okul müdürü Mevlüt Şimşek “Bizi kırmayarak gelen başta Sayın Kaymakamım Cemal Hüsnü Kansız, İlçe Milli Eğitim Müdürüm Ahmet Aktaş’a ve ismini sayamadığım herkese teşekkürlerimi arz ederim” dedi.
 
MATRMATİK SOKAĞI HAYIRLI OLSUN
 
İlk olarak okulun bir koridorunda oluşturulan Matematik Sokağı’nın açılışını gerçekleştiren Kaymakam Cemal Hüsnü Kansız burada yaptığı konuşmada, “Okul Müdürümüzü ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. Bugün 24 Sınıf 24 İl Projesi’nin sergisini açmaya gelmiştik. Fakat Serap Akçakaya öğretmenimizin emekleri ile açılan Matematik Sokağı’nın açılışı da bize nasip oldu. Allah emeği geçen bütün öğretmenlerden, öğrencilerimizden razı olsun. Yeni sene ilçemizde, İstanbulumuzda, memleketimizde hayırlara güzelliklere vesile olsun. Ebu Eyyûb el-Ensarî’nin rahmeti ile İstanbul’umuz güzellikler ile dolsun. Hayırlı olsun” dedi.
 
Matematik Sokağı’nın açılış kurdelesini kestikten sonra burada incelemelerde bulunan Kaymakam Cemal Hüsnü Kansız, “Öğretmen ve öğrencilerimizin ellerine sağlık” diye konuştu.
 
ANADOLU İSTANBUL ÇEKMEKÖY'DE BULUŞTU
 
Daha sonra 24 Sınıf 24 İl Proje Sergisi’nin açılışına geçen Kaymakam Cemal Hüsnü Kansız yaptığı konuşmada, “Türkiyemizin küçük de olsa çeşitli yerlerini tanıtmak amacıyla yörelerimizi İstanbul’da toplayarak güzel bir çalışmaya imza atmışsınız. Emeği geçenlere teşekkür ediyor, hayırlı olmasını diliyorum” dedi.


Bu haber 21854 kez görütülendi


Yorumlar

Ad Soyad
 
Email
 
Yorum
 
4+4=?
 

En Çok Okunan
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay