Queenzz Güzellik Merkezi Güzelliğinize Güzellik Katıyor

Ümraniye'de Queenzz Güzellik Merkezinde kalite ve güzellik ön planda hizmet vermeye devam ediyor.

Queenzz Güzellik Merkezi Güzelliğinize Güzellik Katıyor
Yorum (0)     Bu haber 17453 kez okundu
01.12.2016 14:11:04

Güzellik alanında geride bıraktığı yıllara dayanan tecrübesine güvenen, sahip olduğunuz güzelliğinize güzellik katmak için, QUEENZZ GÜZELLİK MERKEZİ son yılların tam donanımlı cihazları ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Queenzz Güzellik Merkezi Yönetim kurulu başkanı Arda Erdal Sıla “Müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışımız, sahip olduğumuz donanımların seçimlerinde ana kriterleri oluşturmuştur. Bu doğrultuda da, İstanbul gibi ulaşım problemleri yaşanılan bir şehirde, Ümraniye gibi İstanbul’ un gözde bir noktasında bulunuyoruz. FDA(Dünya Sağlık Örgütü) onaylı cihazlarımız, kendi alanında profesyonel uzman bir ekibin tecrübesiyle kullanılmaktadır. Uzmanlarımız mevcut tecrübelerine rağmen, günümüzün gelişmelerini yakından takip etmekte ve kendilerini bu yönde geliştirmektedirler. QUEENZZ GÜZELLİK olarak uzmanlarımıza bu konuda tüm desteği sağlamaktayız. Sektördeki gelişmeleri takip etmenin, verdiğimiz hizmetin kalitesini arttırıcı yönde çok büyük bir etkisinin olduğunun bilincinde hizmet sunmaktayız. Güler yüzlü ve donanımlı uzmanlarımız sizleri güzelleştirirken kendinizi özel ve keyifli hissetmenizi sağlayacaktır.”dedi.

SAĞLIK NOKTASINDA HİJYENE SON DERECEDE ÖZEN GÖSTERİYORUZ

Arda Erdal Sıla  “Anlık değil, kalıcı ve gerçek sonuçları, müşterilerimize sunma hedefimiz, mutlu müşterilerden oluşan bir referans havuzu oluşturmamızın en önemli parçasıdır. Ancak sağlıklı bir cilt ve sağlıklı bir vücut enerjisi ile güzelliğimize güzellik katabiliriz. Sağlık noktasında hijyene son derecede özen gösteriyoruz. Yapılan uygulamaları, bireye ait sağlık, yaş, vücut, cilt tipi gibi birçok parametreyi dikkate alarak kişiye özel programlıyoruz. Başta sağlığınız olmak üzere güzelliğinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz ve bu bilinçle sizlere hizmet sunuyoruz. Sizleri bizimle iletişime geçmeye ve sağlık ve güzelliğiniz için küçük bir adım atmaya davet ediyoruz.”dedi.

 

duphaston i ovulacija duphaston 10 mg duphaston tablete
non surgical abortion pill cost for an abortion first trimester abortion pill


Bu haber 17453 kez görütülendi


Yorumlar

Ad Soyad
 
Email
 
Yorum
 
7+7=?
 

En Çok Okunan
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay