Ümraniye Belediyesi Mehter Takımı Kurdu

Ümraniye'nin ilk Mehter takımı olma özelliğiyle, ilk gösterisini Ümraniye Belediye bahçesinde Başkan Hasan Can'ın mehter takımına komut verip, eski ordu marşını çaldırmasıyla sergiledi.

Ümraniye Belediyesi Mehter Takımı Kurdu
Yorum (0)     Bu haber 12218 kez okundu
24.10.2016 10:45:00

Ümraniye Belediyesi bir ilki daha gerçekleştirerek bünyesinde Mehter takımı kurdu.

Ümraniye Belediyesi Spor İşleri müdürlüğü bünyesinde belediye personellerinden oluşan Mehter takımı çok kısa bir süre içerisinde kurularak, marşları ezberleyecek düzeye geldi. Gösterdikleri başarı,  Ümraniye Belediye önünde verdikleri mini konser ile gözler önüne serildi. Beğeniyle izlenen Mehter takımının ilk gösterisini ise Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can seyretti. Çalınan mehter marşları beğeni topladı. Belediyeye gelen vatandaşlar gösteriden dolayı mehter takımı üyelerini kutlarken, Ümraniye'ye mehter takımı kazandıran Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can'a da teşekkür ettiler.

BAŞKAN HASAN CAN: "MEHTER TAKIMI KURMAK GİBİ BİR ARZUMUZ HEP VARDI. ÇOK ŞÜKÜR ŞUANDA BUNU KURMAK NASİP OLDU"

Mehterbaşı olarak mehter takımının başına geçerek komut veren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can alanda bir konuşma gerçekleştirdi. 15 Temmuz darbe girişimi sonrası FETÖ unsurlarından temizlenen ordumuzun sınır ötesinde yaptığı Fırat Kalkanı operasyonuyla mehter takımının daha da önem taşıdığını belirten Başkan Hasan Can, "Mehter takımı kurmak gibi bir arzumuz hep vardı. Çok şükür şuanda bunu kurmak nasip oldu. Mehter bizim milli musikimizin hamaset duygularımızı doruğa çıkaran ve ordumuzun muharebelerde olmazsa olmaz unsuru olarak askerimizi gazilerimizi cûş-u hurûşa getiren önemli bir enstrüman önemli bir takımdır"dedi.

Başkan Hasan Can, "Ümraniye Belediyesi Mehter Takımımız 29 Ekim Cumhuriyet Bayramına kadar her gün 13:30-14:00 arası belediyemiz önündeki meydanda gösteri yapacaktır" dedi ve konuşmasına mehter takımına komut verip, eski ordu marşını çaldırarak son verdi.

 

how much do abortions cost abortion pill abortion clinics in delaware
abortion pill cost buy abortion pill alternatives to abortion pill
amoxicillin endikasyonlar amoxicillin dermani haqqinda amoxicillin antibiyotik fiyat
amoxicillin-rnp amoxicillin al 1000 amoxicillin antibiyotik fiyat
duphaston i ovulacija onlineseoanalyzer.com duphaston tablete
rx pharmacy card drug coupon viagra manufacturer coupon
i had an abortion early pregnancy abortion methods abortion in new york


Bu haber 12218 kez görütülendi


Yorumlar

Ad Soyad
 
Email
 
Yorum
 
4+4=?
 

En Çok Okunan
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay