Ümraniye Güzellik Merkezleri

Ümraniye’de kurumsal yapısı ile her kesimin beğenisini kazanan Queenzz Estetik ve Güzellik Merkezi Kadın sağlığı alanında uzun yıllar tecrübesini konusunda uzman ve deneyimli ekibi ile sektörde varlığını göstermeye devam ediyor

Ümraniye Güzellik Merkezleri
Yorum (0)     Bu haber 10722 kez okundu
04.01.2017 17:30:40
Queenzz Estetik ve Güzellik Merkezi kurucusu Arda Sıla”Yıllara dayanan tecrübemize güvenerek, sahip olduğunuz güzelliğinize güzellik katmak için, Queenzz Estetik ve Güzellik Merkezi, son yılların tam donanımlı cihazları ile sizlere hizmet vermek için çalışıyor. Müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışımız, sahip olduğumuz donanımların seçimlerinde ana kriterleri oluşturmuştur. Başta sağlığınız olmak üzere güzelliğinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz ve bu bilinçle sizlere hizmet sunuyoruz. Bu doğrultuda da, istanbul gibi ulaşım problemleri yaşanılan bir şehirde, Ümraniye gibi İstanbul’ un gözde bir noktasında bulunuyoruz..Queenzz'e gelin, güzelliğinize güzellik katalım” dedi. 
 
QUEENZZ GÜZELLİK MERKEZİNİN KAMPANYALARINI KAÇIRMAYIN
 
Arda Sıla “İstanbul Ümraniye de hizmet veren Queenzz Estetik Güzellik Merkezi olarak 10 yıllık uzman kadrosu ile son teknoloji cihazları ile birlikte Epilasyon,Cilt Bakımı,Dermapen,Dermaroller,Leke Tedavisi,Işık Dolgusu,Lipoliz,Kavitasyon,PRP,Botox,Dolgu,Somon DNA,Masaj,Kaş Kontör(kıl tekniği,dolgu) ,İpek kirpik,Protez tırnak,Shellac (kalıcı oje) ve Kìşisel Bakım gibi bir çok farklı konuda hizmet sunmaktayız. Merkezimizde her şeyden önce siz müşterilerimizin sağlığına ve memnuniyetine öncelik veriyoruz” ifadelerinde bulundu.
 
Çekmeköy Haber
fibromyalgia ldn is naltrexone safe naloxone for alcoholism


Bu haber 10722 kez görütülendi


Yorumlar

Ad Soyad
 
Email
 
Yorum
 
3+3=?
 

En Çok Okunan
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay